Logo
Wydrukuj tę stronę

Szkółka piłkarska LKS Hłudno z certyfikatem Grassrots PZPN

Szkółka piłkarska LKS Hłudno z certyfikatem Grassrots  PZPN

      Ważne wydarzenie w działalności naszego klubu: po kilku tygodniach przygotowań dotarła do nas miła wiadomość. Decyzją komisji weryfikacyjnej wydziału szkolenia PZPN szkółka piłkarska ADEPT LKS Hłudno otrzymała certyfikat Grassrots. Jest to dla nas ważne wyróżnienie, tym bardziej że jesteśmy wśród trzech szkółek powiatu brzozowskiego, obok szkółki Orzełków Brzozów oraz Górnika Grabownica, które spełniły wszystkie kryteria i zostały pozytywnie zweryfikowane.

Oficjalny certyfikat PZPN to nie tylko wyróżnienie, ale także świadomość tego że musimy ciągle działać w kierunku podnoszenia poziomu szkolenia zawodników, ale także i sztabu szkoleniowego. Dlatego teraz przechodzimy do kolejnego etapu, czyli wizyt na treningach i zajęciach trenerów monitorujących oraz edukujących, których celem jest nie tylko kontrola i monitorowanie treningów ale także podnoszenie poziomu szkolenia w certyfikowanych szkółkach opartego na modułach PZPN.

    Składam podziękowania wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, abyśmy mogli ubiegać się o certyfikat i realizować szkolenie najmłodszych według ujednoliconych zasad i kryteriów wyznaczanych przez PZPN. Podziękowania kieruję też do rodziców, którzy już w pierwszym etapie profesjonalnie podeszli do wymogów certyfikacji jak i samych zawodników, bo bez Was nie możliwa byłaby realizacja tego zadania, dla władz Gminy Nozdrzec, dyrekcji Szkoły Podstawowej w Hłudnie oraz zarządu klubu – prezes Roman Szpiech

Ostatnio zmienianysobota, 23 lipiec 2022 15:41

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.