Logo
Wydrukuj tę stronę

Policjanci brzozowscy ujawnili narkotyki w volkswagenie z jasielskiego

fot. arch. KPP Brzozów fot. arch. KPP Brzozów

Brzozowscy policjanci wydziału kryminalnego zabezpieczyli narkotyki, które ujawnili w trakcie kontroli volkswagena golfa. 20-letni kierowca i 22-letni pasażer trafili do policyjnego aresztu. W wyniku policyjnych działań zabezpieczono marihuanę, amfetaminę, wagę elektroniczną i młynek do marihuany.

    Zatrzymanie 20-latka i 22-latka było wynikiem działań policyjnych zmierzających do ujawniania i zatrzymywania osób, które dopuściły się przestępstw narkotykowych. Informację o takim mężczyźnie z powiatu jasielskiego uzyskali policjanci z wydziału kryminalnego brzozowskiej komendy. 20-latek został zatrzymany na terenie Humnisk bezpośrednio po tym jak w volkswagenie golfie, którym się poruszał funkcjonariusze ujawnili narkotyki. Razem z 20-latkiem do policyjnego aresztu trafił również jego 22-letni pasażer. Pojazd został zabezpieczony na parkingu.

     W toku policyjnych działań policjanci zabezpieczyli kilkanaście woreczków z zawartością marihuany i kilka woreczków z zawartością amfetaminy, które były ukryte w volkswagenie. Policjanci ujawnili i zabezpieczyli również wagę elektroniczną służącą do porcjowania narkotyków i młynek do marihuany. Ponadto 20-letni kierowca posiadał również przy sobie po jednym woreczku amfetaminy i marihuany.

     Na podstawie zgromadzonych dowodów 20-letniemu mieszkańcowi powiatu jasielskiego policjanci przedstawili zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Młody człowiek usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Przyznał się do winy. Za to przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat. (KPP Brzozów)

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 19 maj 2014 17:45

Artykuły powiązane

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.