Logo
Wydrukuj tę stronę

„Żywienie w gastronomii i turystyce”, sukces uczennic ZSE w Brzozowie.

fot. arch ZSE Brzozów fot. arch ZSE Brzozów

24 kwietnia uczennice Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie (z klasy III D: Aneta Wojtas, Natalia Sowa, Agnieszka Masłyk oraz z klasy III G: Małgorzata Dmitrzak), uczestniczyły wraz z opiekunem p. Anną Warzybok w XII Sesji Popularnonaukowej dla Szkół Promujących Zdrowie, która odbyła się w Zespole Szkół Gospodarczych im. Mikołaja Spytka Ligęzy w Rzeszowie.

Myślą przewodnią XII sesji było: „Żywienie w gastronomii i turystyce”, a jej celem pobudzenie i rozwijanie zainteresowań uczniów problemami żywienia, upowszechnianie wzorców racjonalnego żywienia, promocja zdrowia, konfrontacja możliwości i osiągnięć uczniów z różnych szkół oraz podniesienie poziomu kształcenia z przedmiotów zbliżonych profilem nauczania.

Do udziału w sesji uczennice przygotowywały się pod kierunkiem p. Magdaleny Nawłoki, p. Anny Warzybok i p. Joanny Wojnickiej. Małgorzata Dmitrzak przygotowała referat wraz z prezentacją multimedialną na temat: „Żywienie w rożnych formach turystyki”, natomiast uczennice z klasy III D wzięły udział w sesji plakatowej, nawiązującej do myśli przewodniej spotkania. Dziewczyny swym pomysłem i perfekcyjnym wykonaniem zadziwiły komisję konkursową i zajęły I miejsce w kategorii technika i estetyka wykonania.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na drodze propagowania dobrej żywności i zdrowego stylu życia.

Opiekunowie

Zobacz zdjęcia z sesji: https://picasaweb.google.com/ZSEBrzozow/XIISesjaDlaSzkoPromujacychZdrowie

Ostatnio zmienianysobota, 16 maj 2015 13:24

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.