Logo
Wydrukuj tę stronę

Wycieczka w Bieszczady I kl. Gimnazjum z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Brzozowie

fot. arch ZSO Brzozów fot. arch ZSO Brzozów

17 września br. pojechaliśmy na wycieczkę klasową w Bieszczady. Towarzyszyła nam klasa I E z Liceum Ogólnokształcącego. O godzinie 7.00 wyruszyliśmy spod szkoły. Po trzech godzinach dotarliśmy na miejsce, gdzie czekał na nas pan przewodnik. Naszym celem było zdobycie Połoniny Wetlińskiej.

  Wędrówkę rozpoczęliśmy w miejscowości Wetlina. Początkowo nasza trasa wiodła przez las. Mimo kilku stromych podejść każdemu udało się bez przeszkód zdobyć szczyt. Zmęczeni, aczkolwiek bardzo zadowoleni odpoczywaliśmy w schronisku "Chatka Puchatka". Był  to również czas na podziwianie pięknych, górskich widoków  i uwiecznianie ich na zdjęciach.  Zrelaksowani ruszyliśmy w drogę powrotną. Po zejściu na dół udaliśmy się nad rzekę Wetlinkę. Tam rozpaliliśmy ognisko i upiekliśmy kiełbaski.  W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Lesku w cukierni "Słodki Domek". Uzupełniliśmy stracone podczas wspinaczki kalorie i oddaliśmy się szaleństwu na placu zabaw. W Lesku pożegnaliśmy się również z panem przewodnikiem i wyruszyliśmy do Brzozowa.

 Mimo, że wszyscy byli bardzo zmęczeni, to dopisywały nam humory i byliśmy bardzo zadowoleni. Wycieczka była okazją do lepszego poznania się i zintegrowania. Taki zresztą był jej główny cel.

  M. Wojnicka

Zobacz całą galerię z wycieczki:  KLIK

Ostatnio zmienianywtorek, 29 wrzesień 2015 21:02

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.