Logo
Wydrukuj tę stronę

Konkurs - „Potrawa Regionu Brzozowskiego”

fot. arch ZSE Brzozów fot. arch ZSE Brzozów

Grupa nieformalna „Razem na rzecz rozwoju KGW powiatu brzozowskiego”, Towarzystwo Ziemi Haczowskiej oraz Brzozowska Powiatowa Rada Organizacji Pozarządowych ogłaszają konkursy z nagrodami pod nazwą: "Potrawa Regionu Brzozowskiego”.

Konkurs skierowany jest do „Kół Gospodyń Wiejskich”, organizacji pozarządowych, właścicieli gospodarstw agroturystycznych osób prywatnych z powiatu brzozowskiego.

Celem konkursu jest:

- popularyzacja kuchni regionalnej,

- promowanie potraw specyficznych dla naszego regionu,

- budowa tożsamości kulturowej w oparciu o ciągłość tradycji przekazywana przez starszych młodszym pokoleniom,

Konkurs składa się z 2 etapów. W pierwszym, uczestnicy konkursu przesyłają do organizatora, w terminie do 15.10.2015 r,. kartę zgłoszeniową z opisem wybranych przez siebie, a charakterystycznych dla regionu powiatu brzozowskiego potraw. Etap drugi polega na prezentacji przygotowanych potrawy w dniu 10.11.2015 r.

Komisja Konkursowa przyzna 3 nagrody rzeczowe za: I, II, III miejsce oraz 2 wyróżnienia, które zostaną wręczone laureatom konkursu w dniu 26.11.2015 r. podczas „Powiatowego Festiwalu Smaków Regionalnych”.

Z wielka radością zapraszamy Państwa do udziału w I edycji konkursu. Szczegóły dotyczące konkursu, w tym regulamin i formularz zgłoszeń, dostępne są w załącznikach.

Do pobrania:

- Regulamin

- Karta zgłoszenia

Serdecznie zapraszamy

Inicjatywa dofinansowana z dotacji przyznanej ze środków konkursu „Akademia Aktywnych Obywateli - Podkarpackie Inicjatywy Lokalne”, który realizowany jest w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, nadzorowanym przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej oraz Regionalnych Operatorów: Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu, Fundacja Generator Inspiracji, Fundacja Fundusz Lokalny SMK, Lokalna Grupa Działania Stowarzyszanie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskie

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 05 październik 2015 21:38

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.