Logo
Wydrukuj tę stronę

Policyjna akcja "Znicz 2015" w powiecie brzozowskim

fot. arch. KPP Brzozów fot. arch. KPP Brzozów

W piątek, 30 października rozpoczęła się policyjna akcja "Znicz 2015" i potrwa do poniedziałku 2 listopada. W tych dniach policjanci zadbają o to, byśmy bezpiecznie dotarli w rejony cmentarzy i powrócili z nich do domów.

W związku ze wzmożonym ruchem w tych dniach na drogach informujemy, że na terenie powiatu brzozowskiego są przewidywane utrudnienia w ruchu drogowym. Wystąpią one głównie w pobliżu cmentarzy i kościołów, największych utrudnień możemy się spodziewać na krajowej 19 w Domaradzu, na drodze wojewódzkiej nr 886 w miejscowościach: Blizne, Stara Wieś, Brzozów, Humniska oraz na drodze w kierunku Przysietnicy.

Usytuowanie parkingów:

•    Domaradz - Parking przy cmentarzu (2 miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych przy bramie wjazdowej do cmentarza). Możliwość parkowania pojazdów na parkingu przy Urzędzie Gminy w Domaradzu, oraz parkingu przy kościele (300 metrów za cmentarzem jadąc od strony Rzeszowa).

•    Blizne - parking obok cmentarza w odległości około 100 metrów od drogi wojewódzkiej nr 886, kościoła i szkoły podstawowej. Przewidziano miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych w pobliżu wejścia na cmentarz

•    Stara Wieś - parking bezpośrednio przy cmentarzu, parking przy firmie „ARTGOS” Zakładu Tworzyw Sztucznych w odległości około 10 metrów od cmentarza, obok Domu Strażaka w odległości 150 metrów od cmentarza. Przewidziano miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych po lewej stronie bramy cmentarnej oraz obok Domu Strażaka.

•    Brzozów - parking bezpośrednio przy cmentarzu w rejonie skrzyżowania drogi wojewódzkiej nr 886 i drogi powiatowej prowadzącej do Przysietnicy na ul. Bohaterów II Wojny Światowej (po prawej stronie od miejscowości Przysietnica), parking przy sklepie „Tesco”, przy firmie „Wafro” w odległości około 150 metrów od cmentarza. Dodatkowe parkingi znajdują się na ul. Legionistów (obok stadionu) oraz Zakładu Gospodarki Komunalnej w odległości około 300 metrów od cmentarza. Ponadto będzie możliwość zaparkować pojazdy przy rondzie na nowobudowanym odcinku obwodnicy na długości około 500 metrów.

•    Humniska - parking bezpośrednio przy cmentarzu, na poboczu po prawej stronie drogi wojewódzkiej nr 886 (od strony Sanoka).

•    Przysietnica - parking bezpośrednio przy cmentarzu, możliwość parkowania pojazdów na poboczu po prawej stronie tej drogi patrząc w kierunku Brzozowa.

•    Golcowa - parking przy kościele, możliwość parkowania pojazdów na poboczu po prawej stronie drogi jadąc od strony Domaradza.

W pozostałych miejscowościach powiatu brzozowskiego parkowanie pojazdów odbywać się będzie na poboczach powiatowych i gminnych dróg w pobliżu cmentarzy i kościołów. Przy czym będzie to możliwe tylko po jednej ze stron, tak aby nie utrudniać przejezdu innym samochodom.

W związku z nasileniem ruchu na drogach apelujemy do kierowców o zachowanie rozwagi i szczególnej ostrożności podczas jazdy. (KPP Brzozów)

Ostatnio zmienianysobota, 31 październik 2015 13:33

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.