Logo
Wydrukuj tę stronę

Uczniowie ZSE w Brzozowie laureatami konkursów w: Warszawie, Lublinie, Rzeszowie i Sanoku. Jedną z nagród indeks na wyższą uczelnię

fot. Dawid Lipiński fot. Dawid Lipiński

      Znaczące sukcesy w konkursach odnoszą ostatnio uczniowie  Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie. 3 kwietnia udowodnili, że „Z ekonomią (są) za pan brat” w konkursie pod takim też tytułem, organizowanym przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Jana Grodka w Sanoku, zajmując dwa pierwsze miejsca.

Dwa dni później w Lublinie sprawdzali swoją wiedzę uczestnicząc w konkursie „Od licealisty do finansisty” organizowanym przez Koło Naukowe Finansistów Wydziału Ekonomii UMSC zajmując drugie miejsce.

O obu konkursach na portalu znajdują się szersze informacje.

Jak się dowiadujemy to nie koniec sukcesów bowiem:  

4 kwietnia w Zespole Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie odbył się II Podkarpacki Turniej Szkół Ekonomicznych „Rachunkowość w pigułce” zrealizowany we współpracy ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce Oddział Podkarpacki w Rzeszowie. Znowu było podium laureatów bowiem drużyna ZSE w składzie Katarzyna Fic, Wioletta Szajna i Wojciech Małkuch – uczniowie klasy IV Technikum Ekonomicznego - zajęła drugie miejsce.

2 kwietnia Studencko-doktoranckie Koło Naukowe Prawa Kanonicznego Regula Iuris działające na Wydziale Prawa Kanonicznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie już po raz trzeci zorganizowało finał Ogólnopolski Konkurs Prawa Kanonicznego dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Temat tegorocznej edycji brzmiał: „Sakramenty wtajemniczenia chrześcijańskiego. Chrzest i bierzmowanie”. W konkursie uczestniczył Tomasz Hućko - okazał się bezkonkurencyjny i maksymalną liczbą punktów pokonał przeciwników. Został laureatem, a jako nagrodę otrzymał indeks dający mu możliwość studiowania na Wydziale Prawa Kanonicznego UKSW.

Wszystkim laureatom i ich opiekunom gratulujemy i czekamy na wiadomości o kolejnych sukcesach. Admin

fot. arch ZSE i D. Lipiński

Ostatnio zmienianypiątek, 12 kwiecień 2019 22:37

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.