Logo
Wydrukuj tę stronę

"Brzozovia" 25+ wygrała ligę

"Brzozovia" 25+ wygrała ligę

 

 

   Powiatowa liga halowej piłki nożnej 25-latków i starszych Rady Powiatowej LZS w Brzozowie zakończyła rozgrywki. W tej edycji zwyciężyła „Brzozovia” Brzozów, kolejne miejsca zajęli:

2. „Polikat” Brzozów

3. „Herosi.pl” Brzozów

4. „Iwoniczanka” Izdebki

5. „Domix” Brzozów

6. FC Przysietnica

7. „Parnas” Stara Wieś

8. „Iskra” Blizne

   Nagrodzono najlepszego bramkarza ligi, okazał się nim Sylwester Herbut z FC Przysietnica oraz najskuteczniejszego strzelca ligi - Roberta Knapa z „Herosi.pl”. Nagrody i wyróżnienia wręczali: Piotr Tasz, Naczelnik Wydział Oświaty, Rozwoju Regionalnego i Promocji Starostwa w Brzozowie, Bronisław Przyczynek i Stanisław Chrobak z RP LZS w Brzozowie.

   Zgodnie z zapowiedzią naczelnika Tasza – od przyszłego roku liga ta, za zgodą organizatorów może zostać przemianowana w turniej o puchar Starosty Brzozowskiego. Dziękując za zainteresowanie trzymamy za słowo pana naczelnika, że zapowiedziana formuła zostanie zrealizowana, bowiem jak mówi Bronisław Przyczynek – Prezes Rady Powiatowej LZS w Brzozowie, przyczyni się to tylko do zwiększenia popularności turnieju i zapewni stałego mecenasa-sponsora; Radzie Powiatowej LZS zależy przede wszystkim aby 25-latkowie i starsi chcieli nadal grać, zmagać się na sportowo, bowiem dla nich to czasem jedyna forma rozrywki.

Ostatnio zmienianypiątek, 11 kwiecień 2014 13:59

Galeria

Najnowsze od

Brzozowiana.pl. All rights reserved.