Logo
Wydrukuj tę stronę

Zderzenie dwóch fiatów w Jabłonce

fot. arch. KPP Brzozów fot. arch. KPP Brzozów

   Przekraczanie dozwolonej prędkości, niezachowywanie bezpiecznej odległości miedzy pojazdami oraz nieprawidłowo wykonywane manewry, a czasem też nieznajomość prawa o ruchu drogowym skutkują kolizjami. W miniony piątek w Jabłonce, wskutek nieprawidłowo wykonanego manewru wyprzedzania, jeden z samochodów znalazł się w przydrożnym rowie. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Policja apeluje o ostrożność.

   W piątek, około godz. 9.00 w Jabłonce doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia ustalili, że 24-letni kierowca fiata ducato jadący w kierunku Brzozowa, nie upewnił się czy bezpiecznie może wykonać manewr wyprzedzania i zderzył się z kierującą fiatem tempra, która skręcała w lewo na posesję. W wyniku tego zderzenia, osobowy Fiat został zepchnięty do przydrożnego rowu. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierowców na alkomacie. Byli trzeźwi. Obydwoje przewozili pasażerów. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał.

   Kierowco! Przepisy Prawa o Ruchu Drogowym bardzo jasno regulują zasady korzystania z dróg. Pamiętajmy, że przekraczanie dozwolonej prędkości, niezachowywanie bezpiecznej odległości miedzy pojazdami czy nieprawidłowo wykonywane manewry najczęściej skutkują kolizjami. Policja apeluje o ostrożność. (KPP Brzozów)

 

Najnowsze od

Brzozowiana.pl. All rights reserved.