Zmiennica. "Płomień" wygrał z "Naftą" Jedlicze

W 23 serii spotkań krośnieńskiej klasy okręgowej zawodnicy „Płomienia” Zmiennica, w niedzielę 11 maja, podejmowali na własnym stadionie drużynę „Nafty” Jedlicze. Mecz zapowiadał się ciekawie już z założenia, bowiem jesienią „Płomień” przegrał w Jedliczu (5:4), to miał być rewanż na własnym stadionie i przed własną publicznością.

Pierwsza polowa to typowa kopanina, gości i gospodarzy, wiele  fauli i niecelnych podań, skutkowało to po jednej żółtej kartce dla obyu drużyn.

Druga odsłona to zdecydowana zmiana gry. W pierwszych minutach już gospodarze stworzyli kilka nie wykorzystanych sytuacji bramkowych. Gościom jakby zabrakło „pary”, niecelne podania, zdenerwowanie. Gospodarze stwarzali raz po raz sytuacje bramkowe. Z jednej z nich padła bramka, nie uznana przez sędziego. Sędziowanie to oddzielny temat. Sędzia główny, to co się dzieje na boisku widział w większości inaczej niż boczni, więc albo boczni się mylili będąc bliżej zdarzeń na boisku albo …  . W ostatnich 15 minutach gospodarze przeprowadzili składną akcję zakończoną bramką. Zasłużyli na zwycięstwo i odnieśli je, może przełamali właśnie fatum porażek, Oby.(inf.wł)

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 12 maj 2014 12:33