Gimnazjada w piłce siatkowej. Mistrzowie Powiatu - Gimnazjum Nr 1 w Humniskach

Zespół Szkół Nr 1 w Humniskach wraz z SZS był organizatorem 20 marca powiatowej gimnazjady w piłce siatkowej chłopców. Do Humnisk zjechali mistrzowie sześciu gmin z powiatu brzozowskiego, tj.: Gimnazjum z Izdebek, Domaradza, Malinówki, Dydni, Jasienicy Rosielnej. Drużyny przywitał organizator zawodów Pan Andrzej Kędra nauczyciel wychowania fizycznego, dyrektor ZS Nr 1 Pan Lucjan Czech i Pan Marek Szerszeń przedstawiciel SZS. System rozgrywek podzielił drużyny na dwie grupy. W grupie pierwszej znalazło się Gimnazjum z Jasienicy Rosielnej z Humnisk i z Izdebek. W grupie drugiej znalazło się Gimnazjum z Malinówki, Dydni oraz Domaradza.

Do półfinałów zakwalifikowały się cztery najlepsze drużyny. Pierwszy mecz odbył się pomiędzy drużyną z Dydni a drużyną z Humnisk zakończony zwycięstwem gospodarzy 20-13 i 20-16. W drugim meczu drużyna z Izdebek pokonała wynikiem 23-21 i 20-17 drużynę z Domaradza.

Do finału zakwalifikowały się Humniska i Izdebki. Pierwszy set wynikiem 20-15 dla szkoły z Izdebek. Drugi set gospodarze zmobilizowali się wygrywając wysoko 20 do 6. W decydującym trzecim secie drużyna z Humnisk niesiona dopingiem kibiców okazała się lepsza wygrywając set 15 do 6 co dało im zwycięstwo w tym pojedynku i awans do rejonowych zawodów.