Turniej Szachowy o Puchar Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej w Brzozowie

9 maja br. w świetlicy Spółdzielni Mieszkaniowej w Brzozowie odbył się Turniej Szachowy o Puchar Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej w Brzozowie. Do turnieju przystąpiło 12 zawodników. Po rozegraniu 7 rund z czasem 15 minut na zawodnika tabela końcowa przedstawia się następująco: wśród dziewczynek I miejsce zdobyła Jamrugiewicz Weronika miejsce II zajęła Łach Milena a na miejscu trzecim uplasowała się Nikola Data. Wśród chłopców prym wiedli Florek Remigiusz miejsce I oraz bracia Tomkiewicz Szymon miejsce II oraz Jakub miejsce III. Na zakończenie turnieju Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej Grzegorz Czyżewski wręczył puchary medale pamiątkowe dyplomy oraz zaprosił wszystkich chętnych do rozgrywania szachów na stołach z planszami do szachów oraz warcabów ustawionych na placach zabaw Spółdzielni Mieszkaniowe.