Logo
Wydrukuj tę stronę

III Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Łuczników w Krakowie. Kolejny sukces Wiktorii Toczek z Sagit Humniska

fot. ZT fot. ZT

6 czerwca w Krakowie odbył się III Ogólnopolski Turniej  Klasyfikacyjny w łucznictwie. W bardzo pięknej pogodzie i wysokiej temperaturze  w zawodach startowało 90 zawodników z 15 klubów z województw: podkarpackiego, małopolskiego, śląskiego i dolnośląskiego. W turnieju tym wystartowało dwoje  zawodników  klubu Sagit w Humniskach.

Podczas zawodów seniorzy strzelali po 36 strzał z każdej odległości: 90m, 70m, 50m i 30m, natomiast juniorki młodsze strzelały po 36 strzał z każdej odległości: 60m, 50m, 40m i 30m. Każdy zawodnik musiał oddać 144 strzały.

W kategorii juniorka młodsza: bardzo dobry wynik uzyskała Wiktoria Toczek, która strzelając  1265 pkt  wygrała te zawody a tym samym uzyskała kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się w dniach 31 lipca - 2 sierpnia w Głuchołazach. W kategorii senior Mateusz Ryba w silnie obsadzonej stawce zajął wysokie 4 miejsce z wynikiem 1256 pkt.

Zawodnicy i działacze klubu składają podziękowania dla sponsorów: Burmistrzowi Brzozowa Józefowi Rzepce, firmom - Elektromontaż Rzeszów, Polikat Brzozów , Elan z Brzozowa, PBS Brzozów, Janowi Dudycz, Stanisławowi i Józefowi Telesz, Krusz-Bet Temeszów, PZU Życie Rzeszów , Cukiernia Wacława Bieńczak  bez ich wsparcia nie było by sukcesów.

Tekst i zdjęcia: zt.

Ostatnio zmienianyśroda, 10 czerwiec 2015 15:02

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.