Logo
Wydrukuj tę stronę

"VOLLEJ" Izdebki zwycięzcą w Międzypowiatowym Turnieju siatkarzy LZS w Brzozowie

"VOLLEJ" Izdebki zwycięzcą w Międzypowiatowym Turnieju siatkarzy LZS w Brzozowie

    

    Z udziałem zwycięzców krośnieńskiej i brzozowskiej Ligi Powiatowej w siatkówce, w dniu dzisiejszymi odbył się turniej finałowy. Wzięły w nim udział drużyny: LKS „Wisłok” Krościenko Wyżne, „Sokół” Chorkówka, „Vollej” Izdebki i „Siatkarz” Humniska. Organizatorem turnieju było Powiatowe Zrzeszenie LZS w Brzozowie. Nad sprawnym przebiegiem imprezy czuwali w imieniu organizatora Henryk Przyczynek – prezes Powiatowego Zrzeszenia LZS i Wiceprezes - Bolesław Kostur. Sędziowali: Irzyk Marcin i Podulka Tomasz. Za zabezpieczenie medyczne odpowiadał Kostka Henryk – ratownik Pogotowia Ratunkowego w Brzozowie. Gościem honorowym był Józef Krzywonos – Prezes Podkarpackiego Zrzeszenia LZS w Rzeszowie. W turnieju rozgrywanym w salach gimnastycznych Zespołu Szkół Zawodowych i Szkoły Podstawowej nr 1 w Brzozowie, metodą „każdy z każdym”, do dwu wygranych setów, odnotowano następujące wyniki:

„Sokół” Chorkówka – „Siatkarz” Humniska 0:2

„Wisłok” Krościenko – „ Vollej” Izdebki 2:1

„Sokół” Chorkówka – „Vollej” Izdebki 0:2

„Siatkarz” Humniska – „Wisłok” Krościenko 2:1

   W turnieju zwyciężyła drużyna „Vollej” Izdebki, która w zaciętym meczu fina­łowym pokonała „Siatkarza” Humniska 2:0, w setach 25:22 i 29:27. Zwycięska drużyna grała w składzie: Zbigniew Helon – kapitan, Świder Tomasz, Mistecki Krzysztof, Ogrodnik Rafał, Krzysztyński Wojciech, Guzik Adam, Cyparski Artur, Libowicz Piotr i Libowicz Łukasz. Trenerem zwycięzców jest Organ Krzysztof.

II miejsce zdobył LKS „Wisłok” Krościenko Wyżne

III miejsce – „Siatkarz” Humniska

IV miejsce – „Sokół” Chorkówka

   Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju nagrodzono pucharami i dyplomami a pierwsze dwie, dodatkowo otrzymały po piłce do siatkówki. (wj)

Galeria

Najnowsze od

Brzozowiana.pl. All rights reserved.