ULKS Grabówka remisuje w XIX kolejce…

W XIX kolejce krośnieńskiej „okręgówki” 17 kwietnia ULKS gościł na własnym boisku z LKS Skołyszyn. Już w pierwszej minucie gospodarze zdobyli bramkę po strzale Piotrka Rynia Goście odpowiedzieli celnym strzałem Tomasza Syzdka w minutę później, z połowy boiska. Pomógł mu w tym silny wiatr, który lecącą piłkę poza bramkę skierował do jej środka Wyrównana gra toczyła się do czasu aż Norbert Myśliwiec w jednej z podbramkowych akcji głową skierował celnie piłkę do siatki drużyny gospodarzy. Grabowianka mogła wyrównać ale strzał Rynia trafił w poprzeczkę. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W drugiej odsłonie gospodarze ruszyli do ataku dążąc do wyrównania. Ataki gości kończyły się na dobrze spisującej się obronie i bramkarz gospodarzy był bezrobotny. Ładnym strzałem, w ostatnich minutach meczu, wyrównał wynik na 2:2 Tomek Dymnicki. Liczne faule, dyskusje zawodników z sędzią głównym i dyskusyjne decyzje sędziego psuły widowisko.

Drugi nasz „okręgowicz” Iskra Przysietnica przegrała na własnym boisku 0:1 z Markiewiczem Krosno.

W następnej kolejce trudne mecze dla obu drużyn bowiem Iskra jedzie do wicelidera – Czarnych Jasło a „Wilki” z Grabówki do Korczyny na spotkanie z Kotwicą – trzecią drużyną w tabeli. Ale jak to powiadał kiedyś Jan Ciszewski „dopóki piłka w grze…”