Logo
Wydrukuj tę stronę

Obóz szachistów z Brzozowa w Iwoniczu

Obóz szachistów z Brzozowa w Iwoniczu Obóz szachistów z Brzozowa w Iwoniczu

W dniach od 23 - 31 lipca 2016 r. rozegrane zostały Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów II ligi w Iwoniczu. Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 1 w Brzozowie jednocześnie zorganizował obóz sportowy dla swoich zawodników. W turnieju wzięło udział 31 drużyn z całej Polski . Nasza drużyna ostatecznie po rozegraniu 11 rund zajęła 17 miejsce i utrzymała się w II lidze. Drużyna występowała w składzie: ŻARNOWSKI KRZYSZTOF zdobył 8.5 punktów, KOZUBAL ALEKSANDRA 8, BOBER TOMASZ 2, TOMKIEWICZ SZYMON 2, JURKIEWICZ ZUZANNA 7.5, MAZUREK MAJA 4.5. OLA na II szachownicy była 3 w całym turnieju.

Równocześnie był rozgrywany Iwonicz Open 2016, w którym wzięli udział: Florek Remigiusz, Gibała Kamil, Sowiński Paweł, Tomkiewicz Jakub i Tomkiewicz Dawid. Nasi zawodnicy wypadli dobrze, ponieważ na 37 zawodników Jakub był 4, Paweł 6, Remek 13, Kamil 14 i Dawid 26. W tym turnieju Paweł Sowiński zdobył III kategorie szachową i Elo 1179. Uczestnicy obozu oprócz szachów mieli również inne atrakcje. Korzystali z orlika gdzie mogli zagrać w piłkę nożną lub siatkówkę, bardzo popularny był tenis ziemny. Uczestniczyli w turnieju piłki nożnej, w którym razem z kolegami z Krosna pod nazwą "Szczypiory" zwyciężyli wygrywając finał 3-2. Ponadto mieli możliwość wyjazdu na kąpielisko do Brzozowa oraz wycieczkę do Iwonicza Zdroju, gdzie uczestniczyli w koncercie gwiazdy disco polo PIĘKNI I MŁODZI. Każdy z uczestników otrzymał dres, który posłuży im podczas reprezentowania naszego klubu w zawodach sportowych.

Zarząd oraz zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego przy Szkole Podstawowej nr 1 w Brzozowie pragną podziękować Burmistrzowi Brzozowa, Staroście Brzozowskiemu oraz Fundacji PZU za pomoc w organizacji obozu sportowego dla szachistów z UKS SP 1 w Brzozowie.

Galeria

Artykuły powiązane

Najnowsze od Admin I

Brzozowiana.pl. All rights reserved.