Logo
Wydrukuj tę stronę

Podium dla szachistów z UKS Brzozów w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów III Liga Podkarpacka 2018

fot. arch UKS SP nr 1 w Brzozowie fot. arch UKS SP nr 1 w Brzozowie

8 kwietnia drużyna juniorów UKS przy SP Nr 1 w Brzozowie zakończyła rozgrywki w ramach Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów III Ligii Podkarpackiej 2018 r. Mistrzostwa rozgrywane były systemem rundowym jednokołowym. W trakcie rozgrywek, które odbywały się 10 lutego w Krośnie, 24 lutego w Pilznie oraz 8 kwietnia w Sędziszowie Małopolskim brzozowska drużyna juniorów uzyskała znakomity wynik zajmując III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów III Liga Podkarpacka 2018 r. przegrywając tylko jeden z dziewięciu meczy z drużyną Hetmana Pilzno, która ostatecznie zwyciężyła.

Drużyna wystąpiła w składzie: Jurkiewicz Zuzanna (kapitan), Mazurek Maja, Futyma Dawid, Sowiński Paweł, Tomkiewicz Dawid, Tomkiewicz Jakub, Tomkiewicz, Szymon.

Cieszy fakt że byliśmy jedną z najmłodszych drużyn biorących udział w zawodach. Dziękujemy za wynik końcowy, zaangażowanie naszych szachistek i szachistów oraz pracę jaką wykonują na co dzień co dobrze rokuje na kolejne lata odnośnie startów w tego tupu rozgrywkach.

Podziękowania należą się również władzom Gminy Brzozów oraz rodzicom naszych szachistek i szachistów za wkład finansowy i poświęcony wolny czas. (PJ)

Ostatnio zmienianyczwartek, 12 kwiecień 2018 00:48

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.