Logo
Wydrukuj tę stronę

W DOMARADZU ODBYŁA SIĘ II RUNDA PUCHARU OKRĘGU PODKARPACKIEGO W ŁUCZNICTWIE.

Fot. archiwum portalu Fot. archiwum portalu

    W sobotę (28.07) w Domaradzu odbyła się II RUNDA PUCHARU OKRĘGU PODKARPACKIEGO W ŁUCZNICTWIE. 

     Nasz region reprezentowali gospodarze czyli „Sokół” Domaradz, oraz dwa kluby z Humnisk „Sagit” i „Górnik”. Zawodnicy nasi nie ustępowali rówieśnikom z renomowanych klubów podkarpackich i w każdej z konkurencji gdzie startowali zajmowali miejsca medalowe. 

   Pierwsze miejsca w kategorii open zajęli łucznicy „Sagitu” Mateusz Ryba, który wystrzelał 595 pkt i Aleksandra Ryba (573). Zawodnicy tego klubu zajęli także wysokie miejsca w kategorii młodzik gdzie drugie miejsce zajęła Agata Ryba (619), trzecie – Patrycja Kędra (616), czwarteWiktoria Toczek (588). Także w tej kategorii Łukasz Szałajko z „Sokoła” był czwarty a tuż za nim kolejni zawodnicy „Sagitu”: Dominik Konieczko, Patryk Kędra, Tomek Szałajko („Sokół”) i znów zawodnicy z Humnisk: Kacper Kij, Jarosław Sokalski i Filip Kędra. Także „dzieci starsze” wystrzelały podium, bowiem Zuzanna Bober zajęła drugie miejsce (628), trzecia była Natalia Łobaza a szósta Marta Duplaga – wszystkie z „Sokoła” Domaradz. W kategorii u chłopców zwyciężył Kamil Kędra z „Górnika” Humniska (613) zaś trzeci był Adrian Łabisz z „Sokoła” a czwarty Konrad Kij z „Górnika”. W kategorii „dzieci młodsze” także sukcesy gdyż Zuzia Kędra z „Górnika” zajęła trzecie miejsce (242) a czwarte Klaudia Rogoz z „Sokoła” (164). Nieco lepiej wypadki chłopcy, gdyż na drugim i trzecim miejscu uplasowali się „górnicy” Aleksander Gdula (317) i Hubert Piotrowski (296). Tu kolejne miejsca także przypadły „naszym zawodnikom” Jakub Ząbek z „Sokoła” był czwarty, piaty Dominik Żak z „Górnika”, szósty Jakub Bednarczyk z „Sagitu” siódmy Łukasz Zając z „Sokoła”.

   Zespołowo w kategorii kobiet zwyciężył ŁKS „Sagit” (Patrycja Kędra, Agata Ryba, Wiktoria Toczek), natomiast najlepsi drużynowo w regionie to także „Sagit”(Mateusz Ryba, Dominik Konieczko, Patryk Kędra) , który w tej konfrontacji zajął czwarte miejsce, za CWKS „Resovia” Rzeszów (III miejsce), SKS „Piast”25 Rzeszów (II miejsce) i UKS-T „Sport-Tramp” Jarosław.

 

Najnowsze od

Brzozowiana.pl. All rights reserved.