Logo
Wydrukuj tę stronę

Kolejny sukces Oli z "Sagit"

Kolejny sukces Oli z "Sagit"

 

    W dniach 10-12 sierpnia 2012r w Warszawie na torach łuczniczych Klubu Łuczniczego Drukarz Warszawa odbył się XXIX Memoriał Ireny Szydłowskiej. W zawodach uczestniczyli łucznicy z klubów polskich, Ukrainy i Białorusi. Strzelali z łuków klasycznych i bloczkowych w kategoriach: seniorzy i juniorzy. Łącznie wzięło udział 193 zawodników i zawodniczek.

    Z naszego regionu wystartowała 1 zawodniczka w kategorii seniorka - Aleksandra Ryba z klubu ŁKS Sagit Humniska. Ola godnie reprezentowała nasz klub i po pierwszym dniu kwalifikacji 2 x 70 m wystrzelała 611 punktów co pozwoliło jej zająć 5 miejsce. W drugim dniu odbyły się pojedynki, w których Ola pokonała zawodniczkę z Białorusi Pronevich Natalya 6:5, w następnym pojedynku - Renatę Grunt z Sokoła Radom 6:2 i uległa Ukraince Palekha Kataryna 3:7 (która wygrała zawody) a w pojedynku o 3 miejsce pokonała   Annę Szukalską z Czarnej Strzała Bytom wynikiem 6:2 i kolejny raz stanęła na podium..              

    Działacze i zawodnicy dziękują sponsorom za wsparcie finansowe, które pozwala na udział naszych łuczników w zawodach: Burmistrzowi Brzozowa, Staroście Brzozowskiemu, LZS, Elektomontaż, Polikat, Elan, Veolia i Pass Poll. (ZT)

 

Najnowsze od

Brzozowiana.pl. All rights reserved.