"Iskra" Przysietnica wygrała

Dziś rozegrano pierwsza kolejkę Pucharu Polski w piłce nożnej. Jak grała nasza okręgówka? "Iskra" Przysietnica wylosowała „Sokół” Domaradz a ULKS „Grabowianka” Grabówka - wolny los.

Tradycyjnie po meczu poprosiliśmy o krótki komentarz o grze okręgowicza - Vice prezesa „Iskry”. Zbigniew Dudek mówi: Wygraliśmy 3:1, do przerwy 1:0. Dwie bramki strzelił Łukasz Gosztyła, padła też jedna samobójcza. Byliśmy lepsi o dwie klasy, mecz zagraliśmy w nie najsilniejszym składzie, jak gramy w lidze. Szkoda tylko że nasz bramkarz Kamil Wania dostał czerwona kartkę za faul na atakującym gospodarzy (ok. 55 minuty), musieliśmy wykorzystać rezerwowego Łukasza Rzepkę. On też najpewniej będzie bronił w najbliższym meczu ligowy, w niedzielę z ZKS "Nafta Splast" Jedlicze, a gramy na wyjeździe. Miejmy nadzieję, że w niedzielnym spotkaniu podoła bramkarskim obowiązkom.