Logo
Wydrukuj tę stronę

I Wyścig W Kolarstwie Szosowym – „Klasyk Podkarpacki”.

fot. brzozowiana fot. brzozowiana

      7 lipca odbył się I Wyścig W Kolarstwie Szosowym – „Klasyk Podkarpacki”. Impreza odbywała się pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie, a zawodnicy walczyli o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego. Organizatorem był Rzeszowski Klub Sportowy Sport Partner. Dla amatorów kolarstwa przygotowano trzy trasy. Trasa główna dla dorosłych liczyła 86 km i prowadziła przez malownicze tereny powiatu rzeszowskiego i brzozowskiego. Kolarze mieli możliwość zyskiwania  dodatkowych punktów na przygotowanych na trasie pięciu lotnych premiach, w tym jednej górskiej – na serpentynach w Izdebkach.

Na trasie głównej I miejsce zajął – Oskar Pluciński nr 87 w czasie 2:28:18,56; II miejsce - Marek Wojnarowski nr 124  M3(1.) 72D Rowmix Java Team 2:28:18,78; III miejsce Andrzej Jarosz nr 38, Rowmix Java Team 2:29:13,94

Drużynowo: I miejsce - 72D  Rowmix Java Team 1; II miejsce – TanieOdzywki Cycling Team 1; III miejsce - STS Jordan Wola Mała 1.  

W galerii zdjęcia z powiatu brzozowskiego, zjazd kolarzy z serpentyn nad Izdebkami do Przysietnicy a następnie podjazd na wzniesienie zwane górą św. Michała skąd trasa wiodła do Golcowej. (inf. wł.)

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 08 lipiec 2019 00:00

Media

Galeria

Artykuły powiązane

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.