Srebro i brąz łuczniczki Sagit Humniska Wiktorii Toczek na zawodach krajowych

W dniach 10-11 sierpnia 2019 roku w Kielcach na torach łuczniczych Stelli łucznicy zrzeszeni w Ludowych Zespołach Sportowych rywalizowali o  Mistrzostwo  Krajowego Zrzeszenia LZS. W zawodach wystartowało 85 zawodników z 10 województw. W zawodach wystartowali zawodnicy klubu Sagit Humniska.

Po pierwszym dniu strzelań kwalifikacji 2x 70 m  Wiktoria Toczek  w kategorii junior ( 18-20 lat) zajmowała 2 miejsce, Konrad Kij -14 miejsce a Ewa Janocha –była 16.

W niedzielę strzelano pojedynki z 70m gdzie Wiktoria Toczek wygrała z zawodniczką Talentu Wrocław 6:0,  z zawodniczką Społem Łódź wygrała 6:0 natomiast  z zawodniczką Stelli Kielce w walce o złoty medal strzeliła w barażu  o jeden punkt mniej zajmując ostatecznie 2 miejsce zdobywając srebrny medal.

W dniach  26-28 lipca 2019 roku Wiktoria Toczek uczestniczyła w Mistrzostwach Polski Juniorów  w Krakowie (18-20 lat) na których zdobyła brązowy medal.

Zawodnicy i działacze klubu składają podziękowania dla sponsorów: Burmistrzowi Brzozowa,  firmom- Elektromontaż Rzeszów,  Polikat Brzozów, Elan z  Brzozowa, Cukiernia Wacława Bieńczaka, Janowi Dudycz, Stanisławowi i  Józefowi Telesz, Gustek -Trans bez ich wsparcia nie było by sukcesów.