Złoto i brąz młodych szachistek LKS „Parnas” Stara Wieś na Ogólnopolskich Indywidualnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych

Złoty i brązowy medal zdobyły szachistki LKS „Parnas” Stara Wieś w kategorii klas III-IV podczas Ogólnopolskich Indywidualnych Mistrzostw Szkół Podstawowych, które odbyły się w Dąbkach. Złoty medal zdobyła Maja Bauer, a brązowy Joasia Fic. Zobacz: http://chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_4615/results.html?l=pl&tb=11_&ix=1_

Po udanym występie w Dąbkach młodzi szachiści zanotowali także dobre występy w Mistrzostwach Polski w Szachach Szybkich i Szachach Błyskawicznych, które odbyły się w Rzeszowie. Maja Bauer w szachach szybkich zajęła bardzo dobre 6 miejsce, a pozostali zawodnicy znacząco wyższe miejsca od pozycji, które zajmowali na liście startowej.