Logo
Wydrukuj tę stronę

Jacek Adamski – Wiceprezesem Podkarpackiego ZPN.

ze zbiorów J. Adamskiego ze zbiorów J. Adamskiego

      18 lipca odbyły się wybory Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. W kolejnej już kadencji związkowi przewodniczył będzie prezes Mieczysław Golba. Wiceprezesem ds. finansowych został Jacek Adamski reprezentujący Krośnieński OZPN.

Wybrano także nowy Podkarpacki Zarząd Związku Piłki Nożnej. Z OZPN w Krośnie weszli do niego Wojciech Sokołowski, Krzysztof Buba, Robert Pieszczoch i Bogdan Józefowicz.

 Tydzień temu Adamski na pożegnanie z krośnieńskim środowiskiem działaczy piłkarskich (gdzie także pełnił funkcję wiceprezesa) odbierał podziękowania za dotychczasowe zaangażowanie w rozwój podkarpackiej piłki nożnej; 18 lipca doszła do tego nowa odpowiedzialna funkcja ale też - brązowa odznaka honorowa PZPN. Nasze gratulacje.

Na co dzień przypomnijmy – prezes Adamski związany jest z klubem „Grabowianka” Grabówka w gminie Dydnia, którego jest także współzałożycielem. Jest też Wicestarostą Powiatu Brzozowskiego i aktywnym społecznikiem. W tym roku z jego udziałem przystąpiono do remontu mocno zaniedbanej cerkiewki w Grabówce. Admin.

Ostatnio zmienianyniedziela, 19 lipiec 2020 09:45

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.