3 medale dla łuczników Sagit w Brzozowie

12 czerwca na stadionie w Brzozowie odbyły się zawody łucznicze w ramach II Rundy Pucharu Okręgu Rzeszowskiego (województwa). Przy pięknej słonecznej pogodzie w  zawodach wzięło udział 97 zawodników z podkarpacia z następujących klubów: Sagit Humniska, ŁUKS Jedlicze, Jar Kielnarowa, Piast 25 Rzeszów, Legenda Rzeszów, Resovia Rzeszów, Sajdak Głogów Młp., Makovia Makowisko, Tramp Jarosław.

Łucznicy Sagit Humniska zajęli następujące miejsca: Wśród dzieci: (strzelanie z odległości 15 i 10m) drugie miejsce na podium zajął Filip Przybyła. Wśród młodzików młodszych: (strzelanie z odległości 15 i 10 m ale do mniejszych tarcz) Szmigiel Wiktor zajął trzecie miejsce, stając na najniższym stopniu podium, Bartek Telesz zajął piąte miejsce, Kij Jakub szósty, Kruczek Wiktoria – 6 miejsce, Pietryka Wiktoria –7 miejsce, Grela Marcelina- 8 miejsce.                                                                                             W kategorii młodzik: (strzelanie z odległości 40 i 20m) Supel Piotr zajął 6 miejsce a Bąk Julia była - 15 Juniorzy młodsi: (strzelali 2 x 60m).  Ryba Oliwia zajęła 3 miejsce, stając na najniższym stopniu podium. Przybyła Kacper zajął 5 miejsce a w kategorii Open (strzelali z 70m) Kij Konrad zajął 7 a Kij Kacper zajął 9 miejsce.

Puchary i dyplomy ufundował Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński. W imieniu Burmistrza Brzozowa puchary wręczał Dyrektor MOSiR w Brzozowie Bogdan Dytko. Zapraszamy do obejrzenia galerii z zawodów.