Logo
Wydrukuj tę stronę

Ponad 9 tysięcy ebooków będzie dostępnych bezpłatnie

Ponad 9 tysięcy ebooków będzie dostępnych bezpłatnie

W czasie Światowego Tygodnia eKsiążki specjalna propozycja dla miłośników elektronicznych książek a zarazem czytelników Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej Filii w Brzozowie. Ponad 9 tysięcy ebooków będzie dostępnych  bezpłatnie w czytelni on-line IBUK – LIBRA.

Elektroniczne książki już tak zadomowiły się w naszej rzeczywistości, że doczekały się własnego święta. W dniach 3-9 marca obchodzony jest Światowy Tydzień eKsiążki, będący okazją do poznania zalet książek elektronicznych i promowania ich wśród czytelników, autorów i wydawców.

To wspaniała okazja, by spróbować tej nowej formy, w jakiej literatura dociera do czytelnika.Przypominamy, że od stycznia br.  Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Brzozowie umożliwia  darmowy dostęp do książek w wersji elektronicznej dzięki wirtualnej czytelni IBUK Libra. Czytelnicy biblioteki mają dostęp do  371  tytułów zgromadzonych w czytelni internetowej www.libra.ibuk.pl . 
W czasie Światowego Tygodnia eKsiążki  Czytelnicy Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej będą mogli skorzystać z pełnej oferty ponad 9 000 ebooków czytelni IBUK Libra.  Każdy posiadacz kodu aktywacyjnego (jest on wydawany każdemu czytelnikowi biblioteki po okazaniu karty czytelnika) od 3  do 9 marca  br. otrzyma dostęp do księgozbioru, którego zakres tematyczny obejmuje pełne spektrum dziedzin – od marketingu i zarządzania poprzez finanse, rachunkowość, psychologię, rozwój osobisty, technikę, po prawo, języki obce i literaturę piękną.

Zapraszamy wszystkich czytelników zainteresowanych elektronicznymi publikacjami  naukowymi, ale także literaturą piękną do biblioteki by odebrać PIN i świętować razem z nami.

Elżbieta Szul

Najnowsze od

Brzozowiana.pl. All rights reserved.