Logo
Wydrukuj tę stronę

Śmiertelny wypadek w Starej Wsi

Śmiertelny wypadek w Starej Wsi

   Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, w którym śmierć poniosła 71-letnia kobieta kierująca rowerem. Wczoraj w Starej Wsi w powiecie brzozowskim kierująca oplem vivaro zderzyła się z rowerzystką. Kobieta w wyniku odniesionych obrażeń zmarła. Kierująca oplem była trzeźwa.

   Wczoraj (21 grudnia dopisek red.), kwadrans po 14, brzozowscy policjanci zostali powiadomieni o zderzeniu samochodu z kierującą rowerem w Starej Wsi w powiecie brzozowskim. 71-letnia kierująca jednośladem w wyniku doznanych obrażeń poniosła śmierć na miejscu.

   Policjanci zabezpieczyli ślady, które pomogą w ustaleniu przyczyn i okoliczności wypadku. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że kierująca oplem była trzeźwa. Dalsze postępowanie prowadzą funkcjonariusze z KPP w Brzozowie. (KWP Rzeszów)

    Od redakcji: Jak zdołaliśmy ustalić, kierująca rowerem to mieszkanka Starej Wsi natomiast oplem vivaro kierowała 45-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Policja jeszcze nie ustaliła przyczyn tego zdarzenia, czynności wyjaśniające trwają.

Najnowsze od

Brzozowiana.pl. All rights reserved.