Logo
Wydrukuj tę stronę

Zmarł pieszy potrącony na przejściu

fot. arch. pppm.pl fot. arch. pppm.pl

 

   Policjanci z wydziału ruchu drogowego wyjaśniają okoliczności potrącenia pieszego. Wczoraj, kierujący fiatem jadąc ulicą Dąbrowskiego (w Rzeszowie) potrącił przechodzącego przez jezdnię mężczyznę. Nieprzytomnego człowieka przewieziono do szpitala, gdzie zmarł nie odzyskawszy przytomności. Do chwili obecnej nie jest znana tożsamość zmarłego. 

   6 maja około godziny 11:30, policjanci interweniowali na miejscu wypadku przy ulicy Dąbrowskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem Fiat Sedici, 60-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, jadąc w kierunku ulicy Podkarpackiej, przed oznakowanym przejściem dla pieszych wyprzedził samochód, który zwolnił celem przepuszczenia pieszych. W wyniku tego manewru kierujący fiatem potrącił przechodzącego przez przejście starszego mężczyznę. Ciężko ranny pieszy został przewieziony do szpitala. Tam zmarł nie odzyskawszy przytomności. Kierowca fiata w chwili zdarzenia był trzeźwy.

   Pracujący na miejscu policjanci zabezpieczyli ślady, które pomogą ustalić okoliczności zdarzenia. Funkcjonariusze ustalają też tożsamość potrąconego mężczyzny. Policjanci proszą osoby, które mogą mieć wiedzę na temat wypadku lub informacje o zmarłym mężczyźnie o kontakt z Referatem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 11, pokój nr 4, tel. 17 8583452 lub 997. (KMP Rzeszów)

Najnowsze od

Brzozowiana.pl. All rights reserved.