Logo
Wydrukuj tę stronę

Impreza plenerowa z okazji Dnia Dziecka. Organizatorami Gminny Ośrodek Kultury i Zespół Szkół w Nozdrzcu.

fot. jola es fot. jola es

    W niedzielę 1 czerwca 2014 roku przy Zespole Szkół w Nozdrzcu odbyła się gminna impreza plenerowa z okazji Dnia Dziecka zorganizowana przez  Gminny Ośrodek Kultury w Nozdrzcu.

    Na początku imprezy wszystkich zebranych przywitał Eugeniusz Kwolek – Dyrektor GOK w Nozdrzcu. Rozpoczęły się prezentacje młodych, utalentowanych artystów ze Szkół z terenu Gminy Nozdrzec. Wystąpili: Zespół Taneczny „Izdebczanka” z SP nr 2 i 4 z Izdebek i z Gimnazjum,   zespoły taneczne z ZS z Wesołej, soliści z ZS w Hłudnie. Z kolei uczniowie z ZS z Nozdrzca zaprezentowali układ taneczny, śpiewali piosenki, grali na instrumentach oraz rozśmieszali publiczność występem kabaretowym.

    Pomiędzy występami odbywały się różne konkurencje i zabawy z udziałem dzieci i rodziców prowadzone przez klauna. Dla najmłodszych mieszkańców gminy przygotowano wiele atrakcji i niespodzianek, takich  jak dmuchany zamek, trampolina, wata cukrowa i słodycze. Dla wszystkich występujących i biorących udział w zabawach ufundowano nagrody, a dla pozostałych dzieci słodycze. Ważniejsze jednak od nagród były możliwości prezentacji swoich talentów muzycznych, których z każdym rokiem przybywa, okazja do wymiany doświadczeń muzycznych wśród dzieci i młodzieży i spędzenia wspólnie miłych chwil.

    Znakomita zabawa nie byłaby możliwa gdyby nie Sponsorzy: Zdzisław Socha - Zakład Eksploatacji Kruszywa i Wyrobów Betoniarskich Spółka z o.o. w Nozdrzcu, Bank Spółdzielczy w Dynowie O/Nozdrzec i Krzysztof  Maszczak – „Delikatesy Centrum” w Nozdrzcu.

    Dziękujemy serdecznie Sponsorom jak również Zespołowi Szkół w Nozdrzcu za współpracę i gościnność.

                                                                   Eugeniusz Kwolek

Zobacz całą galerię: KLIK

Ostatnio zmienianypiątek, 06 czerwiec 2014 23:47

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.