Logo
Wydrukuj tę stronę

Szkoła Podstawowa w Wesołej. Powitanie Ani Dąbrowskiej - zwyciężczyni The Voice Kids 2

fot. brzozowiana fot. brzozowiana

       26 lutego w Szkole Podstawowej w Wesołej odbył się nietypowy apel szkolny, ten był bardziej uroczysty bowiem powitano uczennicę klasy ósmej – Anię Dąbrowską.  Stąd bowiem pochodzi tegoroczna zwyciężczyni programu The Voice Kids 2. Na apel przybyły także władze gminy Przewodniczący Rady Gminy Nozdrzec - Adrian Skubisz, jego zastępca Stanisław Potoczny i wójt gminy Stanisław Żelaznowski. Obecni byli także rodzice Ani.

     Były gratulacje od władz, od dyrektora szkoły Lesławy Baran oraz koleżanek i kolegów, którzy zgotowali Ani huczne przywitanie. Były śpiewy, transparenty i małe banery przypominające sukces koleżanki. Kolejna część odbywała się już w klasie ósmej, w klasie Ani. Były konfetti, uściski, kolejne gratulacje od rówieśników i od wychowawcy Stanisława Potocznego. Wspomnienia Ani z konkursowych zmagań w eliminacjach i finale odbywały się przy wspólnym stole wykonanym ze szkolnych ławek, przy kawałku ciasta. Była TV z ośrodka krakowskiego i TV rzeszowska, która - dwa razy relacjonowała widzom na żywo to co działo się w szkole. Były wspólne zdjęcia. Relację filmową dla powiatu brzozowskiego, przygotowywał jak to ma miejsce w takich sytuacjach Stanisław Cyparski i wkrótce można będzie to zobaczyć stronie www.powiatbrzozów i przeczytać materiał  autorstwa Sebastiana Czecha z ilustracjami Dariusza Supla na łamach Brzozowskiej Gazety Powiatowej.

Zajęcia w klasie były ciekawą i niezwyczajną lekcją wychowawczą dla wszystkich ósmoklasistów, z mottem, że w życiu można wiele osiągnąć jak się bardzo chce. Nawet choroba nie jest w stanie przeszkodzić realizacji marzeń i planów. (inf.wł.)

Ostatnio zmienianywtorek, 26 luty 2019 23:32

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.