Logo
Wydrukuj tę stronę

Prymusi szkół z gminy Nozdrzec już wypoczywają na kolonii

fot. UG Nozdrzec fot. UG Nozdrzec

    Wójt Gminy Nozdrzec w nagrodę za wzorowe osiągnięcia w nauce sfinansował udział 14 uczniów ze szkół gminy na kolonii w Gąsawie  na Pojezierzu Pałuckim.

   W dniach od 9 lipca do 18 lipca 2021 r. uczestnicy kolonii będą wypoczywać nad Jeziorem Gąsawskim. Plażowanie i kąpiele urozmaicą liczne wycieczki. Będą to wizyty w znanych muzeach, podziwianie słynnych zabytków i spacery po starówkach okolicznym miast. Uczestnicy kolonii poznają najważniejsze wydarzenia z historii regionu, przyrodę oraz tradycję i lokalną kulturę. Do tego liczne zajęcia rekreacyjno-sportowe, gry, izabawy i ogniska. (UG Nozdrzec)

Od Redakcji. Pomysł nagrodzenia najlepszych uczniów gminy w takiej formie był iście rewelacyjny, biorąc pod uwagę miniony rok szkolny i wszelkie perturbacje w nauce powadzonej zdalnie  czy hybrydowo. Miejmy nadzieję, że nie jest to akcja jednorazowa a stanie się tradycją szkolną i uczniowie już  od pierwszego wrześniowego dzwonka będą wiedzieli, że bycie najlepszym jest premiowane nie tylko w szkole.

Ostatnio zmienianysobota, 10 lipiec 2021 10:33

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.