Logo
Wydrukuj tę stronę

„Bezpieczne Wakacje 2015". Finał w Brzozowie

fot. arch. KPP Brzozów fot. arch. KPP Brzozów

Wczoraj (19 października) w brzozowskiej Komendzie Powiatowej Policji zebrała się komisja konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2015", która wyłoniła najlepsze spośród nadesłanych prac. W konkursie wzięło udział 22 szkoły. Łącznie wpłynęło 179 prac plastycznych. Zwycięzcy będą reprezentować powiat brzozowski na szczeblu wojewódzkim.

Wczoraj, około godz. 13 w brzozowskiej komendzie zebrała się komisja konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2015”. Jest on skierowany do dzieci i młodzieży. Podstawowym celem tego konkursu jest promowanie bezpiecznych zachowań oraz form spędzania wolnego czasu w okresie wakacji. W tegorocznym konkursie udział wzięło 22 szkoły podstawowe i gimnazjalne z terenu powiatu brzozowskiego. Łączenie nadesłano 179 prac. Były one oceniane w trzech kategoriach wiekowych: 7-9 lat; 10-12 lat; 13-15 lat. Z każdej grupy zostały wyłonione trzy zwycięskie prace. Komisja wyłoniła  najbardziej pomysłowe, oryginalne i pracochłonne prace plastyczne. W skład komisji weszli: Katarzyna Wawrzkowicz – Wydział Oświaty Rozwoju Regionalnego i Promocji  Powiatu, Nina Jantosz – Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Małgorzata Szpiech  – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Brzozowie – Sekcja Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia oraz mł. insp. Mariusz Skiba – I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie, Maria Wolińska-Fil i Krystyna Fal – Komenda Powiatowa Policji w Brzozowie.

Laureatami konkursu zostali:

I kategoria 7-9 lat:

1.    Izabela Kożokar - Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzozowie 

2.    Jakub Dobrowolski - Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzozowie

3.    Norbert Florek - Zespół Szkół we Wzdowie

II kategoria 10- 12 lat:

1.    Milena Pempuś - Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzozowie

2.    Magdalena Obłój - Szkoła Podstawowa nr 2 w Domaradzu 

3.    Bartłomiej Chyłek - Zespół Szkół w Baryczy

III kategoria 13-15 lat:

1.    Marzena Duda - Gimnazjum nr 1 w Izdebkach

2.    Dominika Krupa - Gimnazjum w Domaradzu

3.    Adrian Obłój - Gimnazjum w Domaradzu

Przyznano również po trzy wyróżnienia z każdej kategorii za pomysłowość i oryginalność wykonania. Wśród wyróżnionych znalazła praca: Bartłomieja Frańczak ze Szkoły Podstawowej nr 1 Brzozowie, Karoliny Wojtan ze Szkoły Podstawowej w Bliznem, Oliwii Pawlikowskiej z Zespołu Szkół w Niebocku, Malwiny Prajsnar z Zespołu Szkół w Jabłonicy Polskiej, Aleksandry Herbut ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Izdebkach, Kingi Fil ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Izdebkach, Patrycji Szmyd z Gimnazjum nr 1 w Brzozowie, Jakuba Bober z Gimnazjum nr 1 w Brzozowie oraz Aleksandry Zubel z Zespołu Szkół nr 1 w Humniskach.

Teraz zwycięskie prace zostaną przesłane do Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, gdzie wezmą udział w konkursie na szczeblu wojewódzkim. Życzymy im powodzenia. (KPP Brzozów)

W galerii: fot 2 – zwycięskie prace w kategorii 7 – 9 lat; fot. 3 – kategoria 10 – 12 lat; fot. 4 – kategoria 13 – 15 lat.

Ostatnio zmienianywtorek, 20 październik 2015 17:03

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.