Logo
Wydrukuj tę stronę

GEST z Fundacją Promocji Zdrowia

fot. M.Grządziel fot. M.Grządziel

    W ramach współpracy z Fundacją Promocji Zdrowia im. dr n. med. Stanisława Langa na rzecz Szpitala Specjalistycznego Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego w Brzozowie, 27 maja odbyły się  badania morfologiczne. W Laboratorium Centralnym Szpitala Specjalistycznego, spotkali się członkowie Formacji GEST oraz ich rodzice,  realizując zadanie promocji  zdrowego stylu życia i akcentowania znaczenia zachowań prozdrowotnych.

W Polsce co godzinę ktoś zapada na białaczkę. Ta okrutna choroba może przyjść do każdego bez względu na płeć, wiek i miejsce pochodzenia.28 maja to Światowy Dzień Walki z Nowotworami Krwi. Tak więc dzień przed tym ważnym dniem, również członkowie brzozowskiej Formacji Tańca Estradowego GEST i ich rodziny  wyrażają  swoją solidarność z chorymi na całym świecie. Nasz udział w badaniach przyczyni się do podniesienie jakości wiedzy z zakresu profilaktyki białaczki oraz zasadami  bycia potencjalnymi dawcami szpiku. 

            W  imieniu swoim, dzieci i rodziców dziękujemy Pani Annie Przystasz za poświęcany czas na realizację naszego wspólnego projektu „Od Bieszczad po Bałtyk”

 Marek Grządziel

Ostatnio zmienianypiątek, 27 maj 2016 22:32

Galeria

Artykuły powiązane

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.