Logo
Wydrukuj tę stronę

„GEST” na scenie w Oświęcimiu

fot. M.Grządziel fot. M.Grządziel

    W sobotę 28 maja w Oświęcimskim Centrum Kultury odbywał się, pod patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim, IV Ogólnopolski Festiwal Tańca "Taki Taniec". W Festiwalu wzięły udział 104 grupy (ponad 1600 wykonawców). Brzozowska Formacja Tańca Estradowego „GEST” z Zespołu Szkół Ogólnokształcących po raz pierwszy miała okazję, by zaprezentować się na wspaniałej scenie w Oświęcimiu. Po raz kolejny dzieci sprostały wyzwaniu promując naszą gminę i powiat na ogólnopolskiej scenie. W lekko zmienionym składzie i do tego w kategorii junior a nie dziecięcej GEST wykonał dobrze swój układ „Pająk i motyle”. Z pewnością jeszcze dużo pracy nad techniką, jednak w każdym występie widać różnicę i większą pewność wykonania choreografii. Musimy być gotowi do rywalizacji z najlepszymi w kraju formacjami, które zachwycają techniką i przygotowaniem fizycznym.

            Skład   Festiwalowy: Martyna Krok, Martyna Huber, Julia Węgrzyn, Aleksandra Chudzikiewicz, Martyna Piotrowska, Wiktoria Bober, Julia Dąbrowska, Gabriela Kręgielewska, Maja Szałajko, Zuzanna Szałajko, Magdalena Fabisiak, Marcelina Szałajko, Aleksandra Myćka.

Koszty wyjazdu - wyżywienie, akredytacje oraz transport w całości zostały pokryte przez dzieci i opiekunów. W opiece nad dziećmi pomagały Panie – Anna Bober, Kinga Myćka i Aneta Szałajko.

Marek Grządziel

Ostatnio zmienianyniedziela, 29 maj 2016 14:14

Galeria

Artykuły powiązane

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.