Logo
Wydrukuj tę stronę

„Gest” w XIV Międzynarodowym Festiwalu Zespołów Tanecznych „O Laur Rzecha”,

fot. M.Grządziel fot. M.Grządziel

      Brzozowski Zespół Tańca Estradowego „GEST”, reprezentujący Zespół Szkół Ogólnokształcących, został zakwalifikowany do udziału w prezentacjach konkursowych XIV Międzynarodowego Festiwalu Zespołów Tanecznych „O Laur Rzecha”, które odbędą się 1 października 2016 r. w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie. Jest to nasz wielki  sukces !

    W 12 letniej historii zespołu będziemy po raz pierwszy mogli rywalizować na rzeszowskiej scenie z najlepszymi zespołami z kraju i z zagranicy. Komisja artystyczna zakwalifikowała nas na podstawie nagrania naszego układu.

   Nowy rok szkolny a zarazem nasz kolejny już sezon artystyczny nie mógł się zacząć lepiej. Przed nami kolejne wyzwania. Jak zawsze na początku nowego roku dochodzą do nas nowe dzieci a  część już kończy przygodę z tańcem, następują naturalne zmiany a ciężar i odpowiedzialność spoczywa na barkach kolejnego pokolenia tancerek. W swoim kolejnym sezonie zaczynamy pracę na nowymi układami „CZY WY WIECIE, ŻE KRASNALE SĄ NA SWIECIE” oraz „APACHE - W KRAINIE WIECZNYCH ŁOWÓW”. Zakończyliśmy naukę „ORLEGO GNIAZDA”. Docelowo zespół będzie dziewczęcy a chłopcy, którzy pozostali kontynuują przygodę z tańcem przez następne dwa lata.

   Dla GEST-u wrzesień to również czas na przygotowania do wakacji 2017. Tym razem nasz WAKACYJNY BIWAK INTEGRACYJNY będzie w Zakopanem. Zainteresowanie dzieci i rodziców naszym wyjazdem jest tak duże, że już nie mamy wolnych miejsc i musieliśmy zamknąć listę. Są to przygotowania do siódmego już wspólnego wakacyjnego wyjazdu! Najważniejsze a więc termin i rezerwacja noclegów już za nami.

Marek Grządziel

Ostatnio zmienianywtorek, 20 wrzesień 2016 15:40

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.