Logo
Wydrukuj tę stronę

Policja w Brzozowie. Paczki świąteczne dla rodzin w trudnej sytuacji materialnej

Policja w Brzozowie. Paczki świąteczne dla rodzin w trudnej sytuacji materialnej

    Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie włączyli się w pomoc potrzebującym rodzinom z terenu powiatu brzozowskiego, których trudną sytuację dostrzegli dzielnicowi. Przekazane artykuły spożywcze, w tym słodycze oraz zabawki dla dzieci wywołały u obdarowanych wzruszenie i wdzięczność.

   Dzielnicowi, jako policjanci pierwszego kontaktu, w trakcie pełnienia swojej codziennej służby, zwrócili uwagę na rodziny najbardziej potrzebujące pomocy. Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie, w okresie przedświątecznym, bardzo chętnie włączyli się w pomoc potrzebującym rodzinom z terenu naszego powiatu.

Za zebrane pieniądze zostały zakupione artykuły spożywcze, słodycze i zabawki dla dzieci. Funkcjonariusze przygotowali świąteczne paczki dla trzech rodzin. W ubiegłym tygodniu prezenty trafiły do mieszkańców gminy Dydnia, Haczów i Domaradz. Nikt nie krył swojego wzruszenia i radości, a obdarowani byli bardzo wdzięczni za okazaną im pomoc.

Jeśli widzimy, że w naszym otoczeniu znajdują się osoby potrzebujące pomocy, nie bądźmy na to obojętni. Jeśli sami nie jesteśmy w stanie im jej zapewnić, to poinformujmy o tym odpowiednie instytucje, które udzielają pomocy i wsparcia potrzebującym. Pamiętajmy o numerze 997 lub 112, gdzie zgłosić można każdą sytuację, w której zagrożone jest życie i zdrowie człowieka. (oficer prasowy KPP Monika Dereń)

Ostatnio zmienianyczwartek, 24 grudzień 2020 02:18

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.