Logo
Wydrukuj tę stronę

„Kasa klasą” w brzozowskim I LO

fot. LO Brzozów fot. LO Brzozów

      29 października nasi licealiści spotkali się z przedstawicielkami Banku PKO BP - Panią Katarzyną Mroczką i Panią Dominiką Kruczek - Szałajko, które w przygotowanych prelekcjach omówiły zagadnienia związane z bankowością elektroniczną oraz współczesnym rynkiem pracy.

Główną treścią spotkania z uczniami klas pierwszych i drugich były tematy z zakresu cyberbezpieczeństwa, takie jak: bezpieczne bankowanie, zagrożenia związane z korzystaniem z bankowości elektronicznej i innych elektronicznych usług finansowych oraz metody, dzięki którym można uchronić się przed różnego rodzaju niebezpieczeństwami czyhającymi w sieci.

Z kolei podczas spotkania z uczniami klas trzecich nasze gościnie poruszyły zagadnienia związane z metodami poszukiwania pracy, zasadami obowiązującymi podczas rozmowy kwalifikacyjnej, charakterem wynagrodzeń oraz umiejętnościami miękkimi i twardymi niezbędnymi na współczesnym rynku pracy.

Podsumowaniem spotkań były przygotowane przez Panie quizy i konkursy, w których uczniowie otrzymali ciekawe nagrody i gadżety. Dziękujemy za poświęcony nam czas! (LO Brzozów)

Ostatnio zmienianyczwartek, 07 listopad 2024 23:33

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.