Logo
Wydrukuj tę stronę

Grała "okręgówka". Wyniki X kolejki

fot. brzozowiana fot. brzozowiana

W minioną niedzielę 11 października rozegrano dziesiątą kolejkę krośnieńskiej „okręgówki” w piłce nożnej. W Przysietnicy „Iskra” podejmowała „Górnika” Strachocina. Mecz od początku był dość żywy, gra twarda na pograniczu faulu. Goście pierwsi zdobyli bramkę lecz nie długo cieszyli się prowadzeniem gdyż wyrównująca bramkę strzelił Górnikowi  Rafał Rzepka i remisem zakończyła się pierwsza połowa. Od początku drugiej odsłony gospodarze ruszyli do ataku, co zaowocowało drugą bramką Wojtka Boka a potem po faulu na polu karnym – rzut karny na trzecią bramkę zamienił Przemek Pietryka. Kolejną bramkę zdobył Mateusz Lusjusz i gdy wydawało się, że mecz zakończy się wysoką wygraną gospodarzy goście strzelili drugą bramkę a w doliczonym już czasie udało im się zdobyć trzecią. Tak więc mecz zakończył się nieoczekiwanie wynikiem 4:3 (1:1).Po tym zwycięstwie „Iskra zajmuje” 8 pozycję w tabeli.

Drużyny grały w składach: goście - P. Grzebień, R. Cecuła, R. Markowski, P. Ziembicki, Ł. Piotrowski, R. Adamiak, K. Wolanin, P. Mogilany, M. Patronik, K. Ziembicki, B. Łuczka, D. Wojdyła, T. Daszyk; gospodarze – Ł. Rzepka, K. Kwolek, D. Pietryka W. Dereń, Pawał Pietryka, M. Lusjusz, Przemysław Pietryka, W. Bąk (J. Szczepek), R. Rzepka (K. Tomański), K. Bąk (A. Ankowski)

Żółte kartki: goście – 4, gospodarze – 2; widzów około 100

Drugi nasz okręgowicz „Grabowianka” Grabówka, grająca w mocno odmłodzonym składzie przegrała w Zarszynie ze „Zgodą” 0:1 i zajmuje 9 pozycję w lidze.

W najbliższą niedzielę „Wilki” z Grabówki podejmują lidera – „Czarnych” Jasło a „Iskra” jedzie do Ustrzyk Dolnych” na mecz z „Bieszczadami”.  (inf. wł.)

Ostatnio zmienianysobota, 17 październik 2015 22:36

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.