Dobre wyniki młodych szachistów z Brzozowa na zawodach w „Dniu żubra” w Lutowiskach

10 sierpnia w Lutowiskach odbyły się VIII zawody szachowe o puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Lutowiska. Turniej był rozgrywany jako jeden z kilkunastu konkursów rozgrywanych na tej imprezie przy olbrzymim zainteresowaniu miejscowej ludności i wczasowiczów. Do turnieju szachowego zgłosiło się w sumie 24 zawodników podzielonych na 2 grupy wiekowe  (open i junior) Grupę open wygrał Andrzej Gołota z Elbląga , który wygrał 6 partii z 7 rund. W grupie juniorów startowało 14 zawodników w tym 3 z naszego klubu. I miejsce zdobył Hubert Frydryk , IV był Jan Jagodziński a VI Kamil Rzepka. Zawodnicy którzy zajęli I miejsca w grupie  rozegrali dodatkową partię o puchar Nadleśniczego i nagrodę główną zdobył Andrzej Gołota . (KK)

Ostatnio zmienianywtorek, 13 sierpień 2019 18:47