Logo
Wydrukuj tę stronę

Turniej Dzikich Drużyn na stadionie w Brzozowie

fot. MOSiR Brzozów fot. MOSiR Brzozów

    W minioną sobotę i niedzielę (8-9 sierpnia)  na stadionie w Brzozowie Miejski Ośrodek zorganizował Turniej "Dzikich Drużyn". W zawodach wzięło udział łącznie 14 drużyn. 

W sobotę grali piłkarze z rocznika 2004 i młodsi. Do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy i grali "każdy z każdym". Błękitni Jasienica, Golcowa, Domaradz, FC po nalewce, Miętusy, FC Graundstars, i Górnik Grabownica. W walce o 3 miejsce  Golcowa pokonała Wesołą 3:1. W finale Miętusy pokonały Błękitnych 3:0. Najlepszym strzelcem był Paweł Supel z Miętusów.

W niedzielnych rozgrywkach dla młodszych piłkarzy 2007 i młodsi. Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn: Golcowa, Górnik II Grabownica  i Orzełki Brzozów, ŁKS Orły, Stara Konfederacja Szwajcarska i  Górnik Grabownica.  Półfinały: Golcowa 1-1 (karne 4:5) Stara Konfederacja Szwajcarska, ŁKS Orły 7-1 Górnik II Grabownica. Mecz o 3 miejsce Golcowa 2:1 Górnik II Grabownica. W finale ŁKS Orły pokonały Starą Konfederację Szwajcarską 3:0. Najlepszym strzelcem okazał się Kacper Rachwał (Golcowa). Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju były z powiatu brzozowskiego. Egzotycznym nazwom drużyn nie przypisano miejscowości bowiem zawodnicy pochodzili z kilku różnych, jak to na turnieju koleżeńskim bywa. (inf. wł.)

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 10 sierpień 2020 13:02

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.