Logo
Wydrukuj tę stronę

Ryszard Wojtoń na „Nocnej Piątce…”

fot. ze zbiorów rodzinnych BW fot. ze zbiorów rodzinnych BW

Kolejną imprezą promującą bieganie w regionie była  „Nocna Piątka z Borg Warner” w Rzeszowie. Bieg ten odbył się 22 czerwca o godzinie 21.00. W gronie 556 zawodników nie zabrakło też biegacza z naszego terenu Ryszarda Wojtonia z Domaradza; który startując w grupie M-60 uplasował się na trzecim miejscu w tej kategorii. Jak się okazało był najstarszym zawodnikiem tej imprezy, bowiem biegaczy w wieku 60+ było łącznie 85.Gratulujemy.(red.)

Fot. w galerii ze zbiorów rodzinnych BW, zdjęcia ogólne „RUN Rzeszów”

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 01 lipiec 2024 00:34

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.