Logo
Wydrukuj tę stronę

Dydnia. GOK przyjazny dzieciom, kolejna inicjatywa

arch. GOK Dydnia arch. GOK Dydnia

     W czwartek 10 września, Gminny Ośrodek Kultury, Bibliotek, Promocji i Wypoczynku w Dydni przekazał do użytku dzieci  kolorowe zestawy zabawowe, jest tam między innymi ważka metalowa, wieża wysoka, kółko i krzyżyk wolnostojący oraz ścianka wspinaczkowa. Urządzenia te stanowią element zagospodarowania przyległego terenu, znajdziecie to na zapleczu budynku.

Nasi najmłodsi mieszkańcy gminy zyskali kolejną przestrzeń do wspólnej zabawy i integracji z rówieśnikami. W ramach realizacji zadania z myślą o czytelnikach została również utworzona letnia czytelnia, która zachęca do czytania literatury oraz spędzania czasu na świeżym powietrzu – mówi Anna Wójcik.

Realizacja tego była możliwa dzięki środkom finansowym Fundacji ORLEN otrzymanych w ramach programu „darowizny dla organizacji”, którą otrzymał GOK w Dydni dzięki wsparciu tej inicjatywy przez Wicestarostę Brzozowskiego Jacka Adamskiego oraz sołtysa wsi Gabrieli Wójtowicz, która wsparła to funduszem sołeckim – dodaje Rafał Czopor dyrektor GOK.

 Przypomnijmy, że przed budynkiem istnieje już  „Mini Smart plac”. Namalowane na asfalcie kolorowe linie, gry podwórkowej pozwalają uatrakcyjniać dzieciom spędzanie wolnego czasu.

Korzystając z tych „kolorowych” elementów powstałego w ten sposób placu zabaw – pamiętajmy o zachowaniu środków ostrożności związanych ze stanem epidemii koronawirusa. (inf. wł.)

Ostatnio zmienianypiątek, 11 wrzesień 2020 14:45

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.