Logo
Wydrukuj tę stronę

Bogusława Krzywonos "Kobietą Przedsiębiorczą Podkarpacia" 2012 czytelników "Nowin"

Bogusława Krzywonos "Kobietą Przedsiębiorczą Podkarpacia" 2012 czytelników "Nowin"

   

    O północy 7 kwietnia br. zakończyło się sms-owe głosowanie w plebiscycie na „Kobietę Przedsiębiorczą 2012” na Podkarpaciu, zorganizowanego przez gazetę codzienną „Nowiny”. Zamieszczany codziennie ranking kandydatek, śledziliśmy na bieżąco, także na portalu nowiny.24. Faworytką naszego portalu oraz środowiska brzozowskiego, a jak się okazuje nie tylko brzozowskiego – była Pani Bogusława Krzywonos, od dziesięciu lat prowadząca społecznie, jako animator kultury – Izbę Regionalną w Krzywem, którą nota bene sama założyła

    Przez cały czas głosowania Pani Krzywonos znajdowała się w pierwszej trójce rywalizując z Krystyną Ceglarz (otrzymała w wyniku 387 głosów) właścicielką Firmy „SZERBUD” w Rzeszowie; Iwoną Nieroda (304 głosy), zawodniczką Kadry Narodowej w Kickboxingu; Agnieszką Woźniak, (197) właścicielką Firmy „Willa Nieruchomości" w Rzeszowie; Kingą Dudzińską (166) dyrektorem sprzedaży Mary Kay Cosmetics i Małgorzatą Salacha (166) - burmistrzem Miasta i Gminy Kołaczyce. Pozostałe 31 kandydatek nie znajdowało większego uznania, co pokazywały wyniki rankingu. Emocje w głosowaniu mieliśmy w ciągu ostatnich kilku dni, a zenit osiągnęły wczoraj od 23.00. Widać było, na ile jest się popularnym w swym środowisku i gronie znajomych. Rywalizującym Paniom, co chwilę przybywało po kilka głosów, niemalże do samego końca głosowania. Pani Bogusława Krzywonos otrzymała łącznie 413 głosów i zdystansowała rywalki. W nagrodę, na uroczystej gali w Rzeszowie, otrzyma statuetkę „Kobieta Przedsiębiorcza Podkarpacia 2012” czytelników Nowin.

   Cieszymy się ze zwycięstwa naszej krajanki i szczerze jej gratulujemy, to miłe, że tyle osób znajduje uznanie dla Jej społecznikostwa, tak zmarginalizowanego w dzisiejszych czasach.

 

(logo plebiscytu wykorzystano za zgodą red.„Nowin”)

Najnowsze od

Brzozowiana.pl. All rights reserved.