Logo
Wydrukuj tę stronę

Kolizja drogowa na 19 (dawna 9) w Jasienicy Rosielnej

fot. brzozowiana fot. brzozowiana

    1 października około 14.00 na krajowej „19” (dawniej „9”), w Jasienicy Rosielnej, poniżej czarnego punktu doszło do kolizji drogowej. Jadący  od strony Miejsca Piastowego ciężarowy renault z powiatu radzyńskiego na Lubelszczyźnie, przewożący mrożonki,  nie zachował należytych środków ostrożności przy znacznym spadku drogi, zjechał na prawe pobocze a następnie do przydrożnego rowu, powodując przewrócenie się samochodu. W chwili zjeżdżania na prawo naczepa tego zestawu uderzyła w bok dostawczego volkswagena z Brzozowa, jadącego z przeciwka. Kierowca renaulta oraz dwie osoby jadące w VW nie odniosły poważniejszych obrażeń.  

Droga jest zablokowana,  jak się dowiadujemy blokada potrwa jeszcze kilka godzin. Objazd samochodów ciężarowych odbywa się przez Brzozów i Sanok....

    Droga jest zablokowana,  jak się dowiadujemy blokada potrwa jeszcze kilka godzin. Objazd samochodów ciężarowych odbywa się przez Brzozów i Sanok. Samochody osobowe mogą ominąć miejsce zdarzenia jadąc  z Jasienicy przez Orzechówkę i drogą na prawo przez las (zwyczajowo droga zwana „na buka”). (inf. wł.)

Ostatnio zmienianyczwartek, 02 październik 2014 14:32

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.