Logo
Wydrukuj tę stronę

Przysietnica. 25-latek zginął w wypadku

fot. arch. KPP Brzozów fot. arch. KPP Brzozów

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj (9 kwietnia) w Przysietnicy. Kierujący BMW X5 zjechał z jezdni i uderzył w słup linii wysokiego napięcia. Młody mężczyzna zginął na miejscu. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Policjanci, strażacy, prokurator oraz pracownicy zakładu energetycznego pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około godz. 21.30 w Przysietnicy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący BMW, 25-letni mieszkaniec gminy Brzozów, na prostym odcinku drogi, zjechał z jezdni i uderzył w słup energetyczny. Mężczyzna zginął na miejscu. W samochodzie nie było pasażerów.

Ponieważ na jedni leżały przewody linii wysokiego napięcia, droga powiatowa w Przysietnicy była zablokowana przez 3 godziny. Policjanci w tym czasie zorganizowali objazdy.

Na miejscu wykonano czynności procesowe, ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych. Prowadzone dochodzenie pozwoli na dokładne wyjaśnienie okoliczności tego tragicznego zdarzenia. (KPP Brzozów)

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 10 kwiecień 2017 15:42

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.