Logo
Wydrukuj tę stronę

WOŚP w regionie brzozowskim

WOŚP w regionie brzozowskim

Już w najbliższą niedzielę 13 stycznia 2019 r., niezawodni wolontariusze z naszego lokalnego sztabu WOŚP w Warze wyruszą o świcie, aby zbierać fundusze w trakcie 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku celem zbiórki będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W zeszłym roku sztab Wara zebrał ponad 51.000 zł! Mamy nadzieję, że w tym, dzięki Państwa ofiarności, roku pobijemy ten rekord. Każdy wolontariusz musi mieć przy sobie identyfikator (taki jak na zdjęciu), a puszka - nienaruszoną banderolę. Miejscowości, w których nas znajdziecie to: Brzozów, Blizne, Stara Wieś, Domaradz, Trześniów, Dydnia, Krzemienna, Niewistka, Wara, Izdebki, Hłudno, Nozdrzec, Ujazdy, Łubno, Dynów, Harta, Bachórz, Bartkówka, Siedliska, Dąbrówka Starzeńska i Huta Poręby (okolice kościołów, stacje benzynowe). Gramy razem! Do końca świata i jeden dzień dłużej!

Wojciech Tarnawski i Tomasz Skubisz

Sztab Wara

Od Redakcji.

Wolontariuszy z puszkami kwestarskimi WOŚP spotkacie państwo także w Haczowie. Tam bowiem drużyna harcerska „Płomyczki” wspólnie z ze stowarzyszeniem InicJaTyWy, przy wsparciu portalu haczow24 zorganizowali otwarty turniej piłki ręcznej i bilet wstępu będzie stanowiła dobrowolna wpłata do puszki kwestarskiej Orkiestry. Od 8.00 do 16.00 będzie prowadzona także kwesta uliczna. Organizatorzy i kwestujący będą posiadali puszki i identyfikatory ze sztabu WOŚP w Krośnie. (inf.wł.)

Relację z przebiegu 27 Finału WOŚP w Warze (dodamy jeszcze w niedzielę 13 stycznia); zebraną kwotę z aukcji i kwesty ulicznej w regionie brzozowskim - dodamy zaraz po otrzymaniu tej wiadomości ze sztabu.

Ostatnio zmienianypiątek, 11 styczeń 2019 19:07

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.