Logo
Wydrukuj tę stronę

Humniska. Zderzenie citroena z volkswagenem

Humniska. Zderzenie citroena z volkswagenem

      Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia w Humniskach, gdzie volkswagen zderzył się z citroenem. Wskutek tego wypadku do szpitala trafiły dwie osoby. Na szczęście ich obrażenia okazały się niegroźne.

     W sobotę 6 czerwca około godz. 15, w miejscowości Humniska, na drodze wojewódzkiej, prowadzącej z Brzozowa do Sanoka, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że kierujący volkswagenem, 75-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, jadąc w kierunku Brzozowa najechał na tył citroena, którego kierujący oczekiwał na możliwość wykonania skrętu w lewo. Siła uderzenia była tak duża, że citroen został przesunięty przez volkswagena na około 10 metrów. Kierujący pojazdami byli trzeźwi

Wskutek zderzenia się pojazdów obrażeń doznał 75-letni kierowca volkswagena i 15-letnia pasażerka podróżująca citroenem. Poszkodowani karetką pogotowia zostali przetransportowani do szpitala. 

Na tym odcinku droga była częściowo zablokowana. Na miejscu wypadku pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Wykonane czynności pozwolą funkcjonariuszom na ustalenie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. (KPP Brzozów)

Ostatnio zmienianywtorek, 09 czerwiec 2020 06:57

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.