Logo
Wydrukuj tę stronę

Jabłonica Polska. BMW wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Zginęli kierowca i pasażer

fot. Krosno 112 fot. Krosno 112

      Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w nocy w Jabłonicy Polskiej. Bmw, którym jechały cztery młode osoby, wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Na miejscu wypadku zginęli kierowca i pasażer auta. Dwie pasażerki trafiły do szpitala.

 Do wypadku doszło około godz. 23 w Jabłonicy Polskiej w powiecie brzozowskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na prostym odcinku jezdni, 22-latek kierujący bmw, jadąc od strony Krosna w kierunku Domaradza, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Samochód wjechał do przydrożnego rowu, a następnie z dużą siłą uderzył dachem w drzewo.Bmw podróżowały cztery osoby, dwóch mężczyzn i dwie kobiety w wieku od 20 do 22 lat, wszyscy to mieszkańcy powiatu brzozowskiego. W wyniku tego zdarzenia na miejscu zginęli 22-letni kierowca i 20-letni pasażer. Do szpitala zostały przetransportowane dwie 20-letnie pasażerki.

Policjanci pracujący na miejscu wypadku wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Prowadzone czynności pozwolą ustalić dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia. (KPP Brzozów)

Fot. Krosno 112

Uzupełnienie:  Wskutek tego zdarzenia na miejscu zginął 22-letni kierujący mieszkaniec gminy Dydnia i jego 20-letni pasażer, również z gminy Dydnia . Do szpitala zostały przetransportowane dwie 20-letnie pasażerki. Jedna to mieszkanka gminy Brzozów, a druga gminy Haczów

Ostatnio zmienianysobota, 25 lipiec 2020 11:12

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.