Logo
Wydrukuj tę stronę

Mała Akademia Życia w Fundacji Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak - w nowej odsłonie

fot. Dorota Prokopska - Oleniacz fot. Dorota Prokopska - Oleniacz

    Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak zakończyła remont, przebudowę i rozbudowę budynku edukacyjno – warsztatowego Malej Akademii Życia. MAŻ to miejsce edukacji, aktywnego wypoczynku i rozwoju na terenie Wioski Dziecięcej przy ul. Legionistów w Brzozowie. Dzieci i młodzież mogą tu rozwijać swoje zainteresowania i pasje. W Małej Akademii Życia znajduje się też biuro Fundacji.

       Na co dzień w Małej Akademii Życia organizujemy m.in. warsztaty rękodzieła, artystyczne, muzyczne w ramach międzynarodowego programu TEN Sing, teatralne, taneczne, naukowe, kulinarne, ekologiczne, sportowe, które pozwalają dzieciom i młodzieży na zdobycie nowych umiejętności, poznanie twórczych sposobów spędzania wolnego czasu. Mała Akademia Życia to nie tylko budynek i sale warsztatowe. To ludzie, którzy tworzą tu niesamowitą atmosferę nauki, rozwoju, akceptacji i chęci pomagania innym. To m.in. nasi Wolontariusze, Darczyńcy, Przyjaciele, Współpracownicy, Rodzice i Uczestnicy warsztatów. Za co serdecznie dziękujemy. Przez długi czas rozbudowy, remontu i wyposażania Małej Akademii Życia mogliśmy liczyć na wsparcie wielu Darczyńców i przyjaznych nas osób. Zyskaliśmy ogromne wsparcie m.in. od Króla Arabii Saudyjskiej Salmana ibn Abd al-Aziz Al Su’ud, wsparcie ze środków WFOŚiGW oraz od wielu Firm i osób prywatnych, którym wiele razy dziękowaliśmy i nadal chylimy czoła za okazane nam wielkie serca.

Na terenie Wioski Dziecięcej rozpoczął funkcjonować Ośrodek Edukacyjno – Warsztatowy Nasz Dom. W skład Ośrodka wchodzą dwa budynki noclegowe (Maria, Piotr) oraz dwie sale konferencyjno- warsztatowe w budynku Małej Akademii Życia. Oferta Ośrodka obejmuję możliwość wynajmu dwóch pomieszczeń, które służą do organizowania szkoleń, konferencji, warsztatów, wykładów, spotkań biznesowych, itp. oraz wynajem pokoi w budynkach noclegowych. Pełna oferta już wkrótce. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w warsztatach, a firmy, instytucje i osoby indywidualne do kontaktu i współpracy.  

Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak tel. 886121202, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ośrodek Edukacyjno – Warsztatowy Nasz Dom e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tekst i zdjęcia Dorota Prokopska - Oleniacz

Ostatnio zmienianyśroda, 05 sierpień 2020 13:56

Galeria

Najnowsze od Admin

Brzozowiana.pl. All rights reserved.