Logo
Wydrukuj tę stronę

Sukcesy uczniów dynowskiego Zespołu Szkół Zawodowych

Sukcesy uczniów dynowskiego Zespołu Szkół Zawodowych

 

   Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze, Międzyszkolny Oddział w Przeworsku w Roku Turystyki Rowerowej było organizatorem Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego i Plastycznego: „Młodzież na szlakach rowerowych”. Do obu kategorii konkursowych prace pod opieką p. Renaty Łybackiej przygotowali nasi uczniowie, którzy osiągnęli duże sukcesy.

W kategorii plastycznej Karolina Rączka z kl. 1THL zdobyła I miejsce na etapie wojewódzkim, a na etapie ogólnopolskim została finalistką, natomiast w kategorii fotograficznej na którą wpłynęło aż 92 prace Karolina Kałamucka z kl. 1THL na etapie wojewódzkim zdobyła II miejsce.

 

 

                          ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

 

         Podkarpackie Kuratorium Oświaty, Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze, Międzyszkolny Oddział w Przeworsku było organizatorem VII Wojewódzkiego Konkursu Turystycznego Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Na najlepszy produkt turystyczny mojej małej Ojczyzny – jakiej nie znacie”. Prezentowanym produktem było 12. edycji organizowanego przez naszą szkołę Wojewódzkiego Konkursu „Podkarpacka Tęcza”. Prezentacja, którą dokonali nasi uczniowie: Jadwiga Kustra i Bartłomiej Wasieńko z kl. 3TI a towarzyszyli im z aranżacją muzyczną: Kamila Pantoł z kl. 3TIL, Mateusz Paździorny z kl. 4TIa, Karolina Szpak z kl. 1THL i Szymon Ryba z kl. 2a zdobyła uznanie jury i zajęła I miejsce !!!!. Uczniów do konkursu przygotowali Państwo Anna i Jarosław Molowie.

 

 

Halina Cygan dyrektor ZSzZ

 

     Nagrodzonym i ich opiekunom serdecznie gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy !!!!!

                                  

 

Galeria

Najnowsze od

Brzozowiana.pl. All rights reserved.